VEN Profesyonel Reklam Atölyesi | Vinil Baskı, UV Baskı, Kutu Harf, Kurumsal Reklam Çözümleri

info@venreklam.com.tr
0324 320 04 03

Vinil, Branda, Işıklı Vinil, Folyo, Araç Folyo, Mesh, One Way Vision, Kanvas,  Reflektif Folyo,Mesh, BillBoard, Raket, Mega Light, MegaBoard, Bina Giydirme,...
3 Yıl Solmama Garantisi,  5 metreye kadar tek parça baskı imkanı
1) Dış Mekan Dijital Baskı:
Açık hava reklamcılığı için; küçük veya büyük afişler, billboard, araç giydirme v.b. malzemelerin hazırlanmasında kullanılır. Doğa koşullarına karşı dayanıklıdır ve görseli istediğiniz boyutta sunmazına olanak sağlar.
a) Vinil Dijital Baskı: Işıklı ve ışıksız olarak kullanılır. Işıklı vinil, floresan tabanlı tabelalarda; ışıksız vinil, tabela, bina dış cepheleri, bilboard, afiş v.s. de kullanılır.  
b) Folyo Dijital Baskı: Cast, normal ve şeffaf folyo çeşitleri vardır. Folyo yapışkanlı bir malzemedir. Cast folyolar, özellikle girintili çıkıntılı yerlerde (araç kaplama gibi) sıcak hava ile uygulanır ve uzun ömürlüdür. Normal folyolar; tabelalarda, cam vitrinlerde cephelerde kullanılır. Şeffaf folyo ise; dijital baskı ters olarak uygulanıp stikerlarda kullanılır.  
c) Mesh Dijital Baskılı Vinil: Mesh vinil delikli bir malzemedir. Bu özelliği ile bina cephelerinde ve tadilat gören binalarda koruma görevi ile birlikte üzerine dış mekan dijital baskı yapılarak reklam amaçlı da kullanılmaktadır. İçerden bakıldığında dışarı görülebilmektedir. Dışarıdan bakıldığında görsel görüldüğü gibi rüzgara karşıda dayanıklı bir malzemedir.  
d) One Way Vision Dijital Baskı: Delikli ve yapışkanlı olan bu malzeme, vitrin camları, cam binaların dış cepheleri vb camlara uygulanır. İçeriden dışarısı rahatça görünür ve ışığı kesmez. Dışarıdan da sadece baskı yapılan görsel görünmektedir.  
f) Dijital Canvas Baskı: Görselin canvas (kanvas) kumaş üzerine dijital baskı yapılmasıdır. Dijital baskı için üretilen özel canvas kumaşa iç mekan baskı makinesi ile basım yapılır. Çoğunlukla iç mekanda dekoratif amaçlı üretilen canvas baskı tablo için kullanılmaktadır. Bu teknik ile fotoğrafa yağlı boya tablo görüntüsü verilebilir.  
2) İç Mekan (indoor) Dijital Baskı:
Doğa koşullarına maruz kalınmayacak alanlarda kullanılır. Dış mekan dijital baskıya göre daha kalitelidir. Fotoğraf kalitesinde baskı elde edilir. Mağaza iç alanlarında, ışıklı ve ışıksız panolarda, dekorasyonda, poster ve fotoğraf baskısı gibi birçok alanda kullanılmaktadır.