VEN Profesyonel Reklam Atölyesi | Vinil Baskı, UV Baskı, Kutu Harf, Kurumsal Reklam Çözümleri

info@venreklam.com.tr
0324 320 04 03

Vinil, Branda, Işıklı Vinil, Cam, Ahşap, Dekota, Metal, Folyo, Araç Folyo, Mesh, Ona Way Vision, Kanvas, Direkt Baskı, Pleksiglas,  Deri, Kumaş, Bayrak, Polikarbon, Işıklı Branda vb zeminlere yüksek kaliteli baskı yapıyoruz.
Promosyon, reklam, mobilya, dekorasyon, cam, tekstil vb. sektörlerde kullanılabilecek farklı özelliklerde ve kalınlıkta (50 mm) malzeme yüzeylerine 2880 dpi ve 13 Pl ile yüksek çözünürlükle, maksimum kalitede baskılar yapar. Baskı sistemi için tasarlanan güçlü bölgesel vakum sistemi sayesinde UV Hybrid, basılacak malzemenin sıkıca kavranmasını sağlar. Bu kavrama sayesinde, basılacak malzemeye 1 mm yükseklikte fotoğraf kalitesinde baskılar yapmak mümkündür 

uv baskı dayanıklı ve esnektir, hızlı kuruma sürecine sahiptir,
yüksek baskı kalitesine sahiptir
 
Sert zemin flatbed
Primer baskı imkanı ile Cam, Metal, Seramik gibi sert yüzeylere UV boyanın tutunabilmesi için baskı öncesi astar uygulaması yapılır. Primer işlemi sonrasında yapılan baskılar daha dayanıklı olur, soyulmaz, çıkmaz,...
Beyaz Baskı, Şeffaf Cam, Şeffaf Folyo
Malzemeye ters CMYK Baskı yapılıp beyaz üzerine basılır. Bu sayede malzeme tersinden baskı yapılmış olur. Her türlü çizimlere, yıpranmalar önlenmiş olur.
Sandwich Baskı
İmaj renkli baslılır + beyaz örtücü üzerine basılır + Tekrar aynı imaj basılır. 3 Katman baskı yapılmış olur. Ne işe yarar Sandewich baskı arkadan ışıklı görsellerde ışık geçirgenliği yüksek camlı olması için kullanılır.